X
GO
da-DKkl-GL
SIP-ni saaffigisassat
Immikkoortortaqarfinni ataasiakkaani allaffiit adressii, telefonii e-mailii, ilaasortaanermut akiliutit aamma siulittaasut. Aamma maani aaneqarsinnaapput ilaasortanngornermi immersugassat, immikkoortortaqarfiit malittarisassaat aamma immikkoortortaqarfinni siulersuisut tamarmik allattorsimaffiat. Erseqqissaatigissavarput akiliutit allassimaffianni ilaanngimmat PBS-imut gebyri 5 kr.-iusoq.
Aasiaat
Suulunnguup Aqq. 21B, Postboks 139, 3950 Aasiaat
Tlf. 892732 / Fax 892453
E-mail: asipaasiaat@gmail.com
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit tallimanngornermut nal. 10.00 – 15.00
Siulittaasoq: Qujana Fleischer

Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 310 kr.
Alluitsup Paa
B-820, 3919 Alluitsup Paa
Tlf. 619077 / Fax 619191
E-mail: alluitsuppaa@sip.gl
Siulittaasoq: Ánásse Kleist Karolussen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 220 kr.
Ikerasak
B-1452 Ikerasak, 3961 Uummannaq
Tlf. 95 50 88
E-mail: ikerasak@sip.gl
Siulittaasoq: Laura Markussen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 245 kr.
Ilulissat
Illumiut 57, Postboks 93, 3952 Ilulissat
Tlf. 943223 / Fax 94 46 40 
E-mail: ilulissat@sip.gl
Allaffiup ammasarfii:  Ataasinngorneq, marlunngorneq aamma sisamanngorneq, tallimanngorneq nal. 09.00 – 15.00 (pingasunngornikkut matoqqasarluni)
Siulittaasoq: Else Jonna Villadsen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 280 kr.
Ittoqqortoormiit
B-432 Postboks 5, 3980 Ittoqqortoormiit
Tlf.
E-mail: ittoqqortoormiit@sip.gl
Siulittaasoq: Josefine Madsen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 270 kr.
Kangaamiut
Kangaamiut, Suffiap Aqq. B-515, 3912 Maniitsoq
Tlf. 817221 / Mobil 293912 / Mobil 547759 (siulittaasoq) / Fax 819558
E-mail: kangaamiut@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngorneq aamma sisamanngorneq nal. 14.00 – 15.00
Siulittaasoq: Ulrik Lyberth
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 210 kr.
Kangaatsiaq
B-405 Postboks 533, 3955 Kangaatsiaq
Tlf. 871154 / Mobil 291743
E-mail: kangaatsiaq@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngorneq, pingasunngorneq aamma tallimanngorneq nal. 10.00 – 14.00
Siulittaasoq: Sakarias Siegstad
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 290 kr.
Kangerlussuaq
B-666 Postboks 14, 3910 Kangerlussuaq
Tlf.
E-mail: kangerlussuaq@sip.gl
Siulittaasoq: Ane Gudmundsson
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 245 kr.
Maniitsoq
Ivissuit 2, Postboks 73, 3912 Maniitsoq
Tlf. 813410 / Fax 812156
E-mail: maniitsoq@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit tallimanngornermut nal. 08.00 – 15.00
Siulittaasoq: Elisabeth L. Hansen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 280 kr.
Nanortalik
Tuapangmiut B-525 Postboks 91, 3922 Nanortalik
Tlf. 613035 / Mobil 27 65 70 / Fax 613709
E-mail: nanortalik@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Sisamanngorneq nal. 10.00 – 14.00
Siulittaasoq: Otto Lundblad
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 275 kr.
Narsaq
Sarqánguaqvej B-7 Postboks 55, 3921 Narsaq
Tlf. 661622 / Fax 661765
E-mail: narsaq@sip.gl
Siulittaasoq: Helga Egede Godtfredsen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 300 kr.
Narsarsuaq
B-33, Annex, Postboks 50, 3923 Narsarsuaq
Tlf.  665231
E-mail: narsarsuaq@sip.gl
Siulittaasoq: Helene Frederiksen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 210 kr.
Nuuk
Issortarfimmut 11, Postboks 137, 3900 Nuuk
Tlf. 321740 / Mobil 551740
E-mail: nuuk@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit tallimanngornermut nal. 09.00 – 15.00
Siulittaasoq: Josef Therkildsen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 305 kr.
Paamiut
Postboks 182, 3940 Paamiut
Tlf. 681397 / Fax 681309
E-mail: paamiut@sip.gl
Siulittaasoq: Pavia Rachlev Møller
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 250 kr.


"SIK-mit Nutaarsiassat"

Nutaarsiassanik allakkiaq nittartakkamut tapertatut SIK-p allattoqarfianit ukiumut arlaleriarluni nassiunneqartassaaq immikkoortortaqarfinnut, klubbinut aamma sulisut sinniisaannut. Tassani atuarneqarsinnaasassapput kattuffimmi immikkoortortaqarfinnilu taasariaqartitanik nalunaarutit assigiinngitsut. Nutaarsiassanik allakkiat ataasiakkaat uani aaneqarsinnaapput:

► "SIK-mit Nutaarsiassat / Nyhedsbrev fra SIK" nr. 1-2017
► "SIK-mit Nutaarsiassat / Nyhedsbrev fra SIK" nr. 2-2017
► "SIK-mit Nutaarsiassat / Nyhedsbrev fra SIK" nr. 3-2017
► "SIK-mit Nutaarsiassat / Nyhedsbrev fra SIK" nr. 1-2018
► "SIK-mit Nutaarsiassar / Nyhedsbrev fra SIK" nr. 2-2018
► "SIK-mit Nutaarsiassar / Nyhedsbrev fra SIK" nr. 3-2018

SIP-t tamarmik siulersuisuisa allattorsimaffiat

► Una tooruk siulersuisut allattorsimaffiat iluarsisaq kingulleq aajumallugu
Allannguutissaqarpat iluarsisassaqarpalluunniit SIK-mut saaffiginnigit tlf. 32 21 33-mut imaluunniit e-mailadressimut sik@sik.gl-imut.

Qaanaaq
B-163, Postboks 67, 3971 Qaanaaq
Tlf. 971350 / Fax 971351
E-mail: qaanaaq@sip.gl
Siulittaasoq: Pouline Kleist
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 250 kr.
Qaqortoq
Augo Lyngesvej B 1050, Postboks 29, 3920, Qaqortoq
Tlf. 642442 / Mobil 493206 / Fax 641231
E-mail: qaqortoq@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngorneq, marlunngorneq, sisamanngorneq, tallimanngorneq nal. 10.00 – 14.00 (pingasunngornermi matoqqasarluni)
Siulittaasoq: Jakob G-Motzfeldt
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 275 kr.
Qasigiannguit
Gl. Kirkevej 7, Postboks 38, 3951 Qasigiannguit 
Tlf. 911448 / Mobil 231448 / Mobil 545747 (siulittaasoq) / Fax 911443 
E-mail: qasigiannguit@sip.gl
Allaffiup ammasarfia: Sisamanngornikkut nal. 12.00 - 15.00
Siulittaasoq: Henny Hansen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 310 kr.
Qeqertarsuaq
Jakob Danielsenip Aqq. 23, Postboks 95, 3953 Qeqertarsuaq 
Tlf. 921423 / Mobil 230423 (siulittaasoq) / Fax 921332 
E-mail: qeqertarsuaq@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngorneq nal. 12.00 - 14.00, pingasunngorneq nal. 10.00 - 14.00, tallimanngorneq nal. 12.00 - 14.00
Siulittaasoq: Anda Kristiansen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 240 kr.
Qeqertarsuatsiaat
Qeqertarsuatsiaat, 3900 Nuuk
Allaffeqanngilaq, kisianni mobil 251763-imut saaffiginnittoqarsinnaavoq.
E-mail: qeqertarsuatsiaat@sip.gl
Siulittaasoq: Ingvar Motzfeldt
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 220 kr.
Saqqaq
B-1577, Saqqaq, 3952 Ilulissat
Tlf. 948056 / Mobil 232867
E-mail: saqqaq@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Sisamanngorneq nal. 12.00 – 13.00
Siulittaasoq: Aka Kristiansen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 250 kr.
Sisimiut
Kaaleeqqap Aqq. 14, Postboks 56, 3911 Sisimiut
Tlf. 864245 / Mobil 527308 / Fax 864945 
E-mail: sps@sps-sisimiut.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit pingasunngornermut aamma tallimanngornermi nal. 09.00 – 15.00 (sisamanngornermi matoqqasarluni)
Siulittaasoq: Jens Johansen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 315 kr.
Tasiilaq
Tsittamut B 575, Postboks 51, 3913 Tasiilaq
Tlf. 981208 / Fax 981451
E-mail: tasiilaq@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit tallimanngornermut nal. 09.00 – 13.00
Siulittaasoq: Tobias Bâjare
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 250 kr.
Upernavik
Aqqusinertaaq B-22, Postboks 87, 3962 Upernavik
Tlf. 961960 / Mobil 532320 (SIP) / Mobil 590840 (siulittaasoq) / Fax 962020 
E-mail: upernavik@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngorneq aamma tallimanngorneq nal. 10.00 – 14.00
Siulittaasoq: Pavia Johnsen
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 275 kr.
Uummannaq
Sanatoriamut B-725, Boks 24, 3961 Uummannaq 
Tlf. 951047 / Fax 951427 
e-mail: uummannaq@sip.gl
Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit tallimanngornermut nal. 09.00 – 15.00
Siulittaasoq: Jokum Zeeb
Ilaasortaanermut akiliut qaammammut: 270 kr.