X
GO
da-DKkl-GL
Kattuffiup allattoqarfiani sulisut

 

Adresse: SIK, Issortarfimmut 11, Postboks 9, 3900 Nuuk
Tlf.: +299 32 21 33 Fax: +299 32 49 39
e-mail sik@sik.gl

Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit tallimanngornermut nal. 9.00-imit nal.14.00-imut. Telefoni aamma piffissap taassuma iluani ammasarpoq.

Bjarne Petersen

Allattoqarfimmi pisortaq
Telefon toqq.: +299 34 93 15
E-mail: bj@sik.gl
Suliassaqarfii: SIK-p allattoqarfiata siulersugaanera. Inatsisilerinikkut siunnersuineq.

Estrella Mølgaard Thomsen

Siulittaasup allattaa
Telefon toqq.: +299 34 93 18 
E-mail: estrella@sik.gl
Suliassaqarfii: Siulersuisuunerit, aqutsisut aamma SIK-p Inuusuttai.

Dorthe Stoiberg

Aningaasaqarnermut akisussaasoq
Telefon toqq.: +299 34 93 24 
E-mail: dorthe@sik.gl
Suliassaqarfii: Aningaasaqarnermut aqutsineq naatsorsuuteqarnerlu.

Tina L. Nielsen

Naatsorsuuserisoq
Telefon toqq.: +299 34 93 25
E-mail: tln@sik.gl
Suliassaqarfii: Aningaasaqarnermut aqutsineq naatsorsuuteqarnerlu.
 

Gudrun Berthelsen

Kontorfuldmægtig
Telefon toqq.: +299 34 93 29 
E-mail: gudrun@sik.gl
Suliassaqarfii: Isumaginninnikkut aningaasaateqarfiit.

 

Poul Olsen

Siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 23 
E-mail: poul@sik.gl
Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasut (cpr. 08-15). 
Suliffinni Qaasuitsup Kommunianiittuni immiikkortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat. 

 

Inge Lennert

Kontorfuldmægtig
Telefon toqq.: +299 34 93 14
E-mail: il@sik.gl
Suliassaqarfii: Saaffiginnittarfik. Sulinngiffeqarnermut Aningaasaateqarfik.

 

 

 

Riikki Biilmann

Isumaqatigiissuserisoq
Telefon toqq.: +299 34 93 27
E-mail: riikki@sik.gl
Suliassaqarfii: Isumaqatigiissutit.

 

Inger H. Larsen

Siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 11 
E-mail: ihl@sik.gl
Suliassaqarfii: QIA aamma Sulinngiffeqarnermut Aningaasaateqarfik. 
Pikkorissarnerit. 
Siulittaasup tullianut pisortamullu allatsi.

Dorthe Kristiansen

Siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 28
E-mail: dokr@sik.gl
Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat (cpr. 16-24). 
Suliffinni Kommuneqarfik Sermersuumiittuni immiikkoortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.

Nina Fleischer

Praktikkertoq
Telefon toqq.: +299 34 93 13 - E-mail: nina@sik.gl

Dana Dahl

Kontorfuldmægtig
Telefon toqq.: +299 34 93 17 
E-mail: dana@sik.gl
Suliassaqarfii: Isumaginninnikkut aningaasaateqarfiit.
(Erninerminut atatillugu sulinngiffeqarpoq)

Sofie Svendsen

Siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 19 
E-mail: sofie@sik.gl
Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasut (cpr. 01-07). 
Suliffinni Qeqqata Kommunianiittuni immikkoortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.

Erna Thomsen

Siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 16
E-mail: erth@sik.gl
Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat (cpr. 25-31). Suliffinni Kommune Kujallermiittuni immikkoortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.