X
GO
da-DKkl-GL
Qullersaqarfimmi sulisut


Adresse: SIK, Issortarfimmut 11, Postboks 9, 3900 Nuuk
Tlf.: +299 32 21 33 Fax: +299 32 49 39
sik@sik.gl

Allaffiup ammasarfii: Ataasinngornermit tallimanngornermut nal. 9.00-imit nal.15.00-imut
 

 

Bjarne Petersen, allattoqarfimmi pisortaq
Telefon toqq.: +299 34 93 15 - E-mail: bj@sik.gl
Suliassaqarfii: SIK-p qullersaqarfiata siulersugaanera. Inatsisilerinikkut siunnersuineq.

     
     

Estrella Mølgaard Thomsen, siulittaasup allattaa
Telefon toqq.: +299 34 93 18 - E-mail: estrella@sik.gl
Suliassaqarfii: Siulersuisuunerit, aqutsisut aamma SIK-p Inuusuttai.

     
 

Dorthe Stoiberg, aningaasaqarnermut akisussaasoq
Telefon toqq.: +299 34 93 24 - E-mail: dorthe@sik.gl
Suliassaqarfii: Aningaasaqarnermut aqutsineq naatsorsuuteqarnerlu.

 

     
 

Tina L. Nielsen, naatsorsuuserisoq
Telefon toqq.: +299 34 93 25 - E-mail: tln@sik.gl
Suliassaqarfii: Aningaasaqarnermut aqutsineq naatsorsuuteqarnerlu.

 

     
 

Riikki Biilmann, isumaqatigiissuserisoq
Telefon toqq.: +299 34 93 27 - E-mail: riikki@sik.gl
Suliassaqarfii: Isumaqatigiissutit.
 

 

     
 

Dana Dahl, kontorfuldmægtig
Telefon toqq.: +299 34 93 17 - E-mail: dana@sik.gl
Suliassaqarfii: Isumaginninnikkut aningaasaateqarfiit.
(Erninerminut atatillugu sulinngiffeqarpoq)

 

     
 

Gudrun Berthelsen, kontorfuldmægtig
Telefon toqq.: +299 34 93 29 - E-mail: gudrun@sik.gl
Suliassaqarfii: Isumaginninnikkut aningaasaateqarfiit.

 

     
 

Inger H. Larsen, siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 11 - E-mail: ihl@sik.gl
Suliassaqarfii: QIA aamma Sulinngiffeqarnermut Aningaasaateqarfik. 
Pikkorissarnerit. 
Siulittaasup tullianut pisortamullu allatsi.

     
 

Sofie Svendsen, siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 19 - E-mail: sofie@sik.gl Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasut (cpr. 01-07). 
Suliffinni Qeqqata Kommunianiittuni immikkoortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.

     
 

Poul Olsen, siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 23 - E-mail: poul@sik.gl
Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasut (cpr. 08-15). 
Suliffinni Qaasuitsup Kommunianiittuni immiikkortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat. 


     
 

Dorthe Kristiansen, siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 28 - E-mail: dokr@sik.gl
Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat (cpr. 16-24). 
Suliffinni Kommuneqarfik Sermersuumiittuni immiikkoortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.

     
 

Erna Thomsen, siunnersorti
Telefon toqq.: +299 34 93 16 - E-mail: erth@sik.gl
Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat (cpr. 25-31). Suliffinni Kommune Kujallermiittuni immikkoortortaqarfinnut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.

     
 

Inge Lennert, kontorfuldmægtig
Telefon toqq.: +299 34 93 14 - E-mail: il@sik.gl
Suliassaqarfii: Saaffiginnittarfik. Sulinngiffeqarnermut Aningaasaateqarfik.

 

     
 

Nina Fleischer, praktikkertoq
Telefon toqq.: +299 34 93 13 - E-mail: nina@sik.gl