SIK-p allattoqarfia

Allattoqarfiup ammasarfii:

Ataasinngorneq, marlunngorneq, sisamanngorneq aamma tallimanngorneq nal. 9.00-imit nal.13.00-imut. Pingasunngornikkut matoqqasarpoq telefonikkut imaluunniit ornigullutik saaffiginninniartunut.

Isumaginninnermut Aningaasaateqarfiit: 

SIK-p allattoqarfiata ammasarfiisa avataatigut saaffigigasuarneqarsinnaavoq: Dorthea Josefsen, toqqaannartumik tlf. 34 93 17.

Kattuffiup sulisui taakkualu suliassaasa qanoq agguataarneqarnerat:

Bjarne Petersen

Allattoqarfimmi pisortaq
E-mail: bj@sik.gl

Suliassaqarfii: SIK-p allattoqarfiata siulersugaanera. Inatsisilerinikkut siunnersuineq.

Estrella Mølgaard Thomsen

Siulittaasup allattaa
E-mail: estrella@sik.gl

Suliassaqarfii: Siulersuisuunerit. Ulluinnarni Aqutsisut.

Dorthe Stoiberg

Aningaasaqarnermut akisussaasoq
E-mail: dorthe@sik.gl

Suliassaqarfii: Aningaasaqarnermik aqutsineq naatsorsuutillu. Sulinngiffeqarluni Angalanermut Aningaasaateqarfik.

Tina L. Nielsen

Naatsorsuuserisoq
E-mail: tln@sik.gl

Suliassaqarfii: Aningaasaqarnermut aqutsineq naatsorsuuteqarnerlu.

Sofie Svendsen

Siunnersorti
E-mail: sofie@sik.gl

Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat. 
Suliffinni Avannaata Kommunianiituni immikkoortortanut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.

Susanne Olsen

Siunnersorti
E-mail: suso@sik.gl

Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat. Immikkoortortanut sulisullu sinniisaannut Kommune Kujallermiittunut attaveqaat.

Emma Junge Dalager

Siunnersorti
E-mail: emma@sik.gl

Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat. 
Suliffinni Kommuneqarfik Sermersuumiittuni immikkoortortanut sulisullu sinniisaannut attaveqaat. Nuummi immikkoortortamut allattoqarnikkut sullissineq.

Riikki Biilmann

Siunnersorti
E-mail: riikki@sik.gl

Suliassaqarfii: Sulisoqarnermut tunngasunik suliassat. Suliffinni Kommune Qeqertalimmiittuni aamma Qeqqata Kommunianiittuni immikkoortortanut sulisullu sinniisaannut attaveqaat.

 
 

Dorthea Josefsen

Siunnersorti
E-mail: dojo@sik.gl

Suliassaqarfii: Isumaginninnermut aningaasaateqarfiit aamma Sulinngiffeqarluni Angalanermut Aningaasaateqarfik.

Inge Lennert

Siunnersorti
E-mail: il@sik.gl

Suliassaqarfii: Saaffiginnittarfik. Ilaasortanngortunik nalunaarsuineq.

Svend Møller

Siunnersorti
E-mail: svend@sik.gl

Suliassaqarfii: Paasissutisserineq, tamatumunnga ilaalluni nittartagalerineq.